גירושין בהסכמה

הסכם גירושים בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה זה מונח המתאר את כל השלבים, ההליכים והצעדים המשפטיים שנועדים להסדיר בצורה מכובדת והדדית את כלל העניינים, הסכסוכים והמחלוקות שעומדות על הפרק בפני בני זוג המעוניינים לסיים את הקשר ביניהם ולהתחיל תהליך של גירושין. למרבה הצער, גירושין מכוערים בהם בני הזוג מטיחים אשמות אחד על השני ומנהלים את כל תהליך הגירושין עם איבה ושנאה, הם שכיחים למדי. צריך לדעת שזה לא סוף החיים, וגירושין יכולים להיערך בצורה מכבדת ונאותה כך שכל הצדדים יהיו מרוצים וייפרדו בדרכי שלום. באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ נמצא כל המידע שאתם צריכים בנוגע לפרידה מכבדת וכן גירושין בהסכמה.

מה הם השלבים של הסכם גירושים בהסכמה

  • הסכם זה של גירושין בהסכמה מטרתו לקבוע את האופן בו פורק קשר הנישואין בין בני הזוג מחד ולשרטט קווים לדמותה של המסגרת הקבועה העתידה להיות בין בני הזוג וילדיהם בסיום הליך הגירושין.
  • הסכם גירושין בהסכמה בוחן את כל ההיבטים שנוגעים לקשר בין בני הזוג ושינויים לאחר הפרידה – חלוקת הנכסים, משמורת על הילדים, תשלומי מזונות, מגורים ועוד עניינים רלוונטיים אחרים שיש לתת עליהם את הדעת.
  • החשיבות של הסכם גירושים בהסכמה נובעת מהיכולת שלו להעריך את כלל הבעיות והקשיים העלולים להיווצר במהלך תהליך הגירושין או לאחריו, ומנסה לתת מענה הולם כך שיתאים לשני בני הזוג בהסכמה, בכל נושא לגופו.
  • תחילה, צריך הסכמה הדדית של בני הזוג כי הם מעוניינים להתגרש וכי קיים סיכוי גבוה להצליח לגבש רשימת הסכמות בנושאים קריטיים. לאחר מכן, יש לשכור עורך דין מקצועי ומומחה לענייני משפחה וגירושין שילווה אתכם לכל אורך הדרך.
  • חותמים על הסכם הגירושין ומגישים אותו לאישור על ידי בית המשפט לענייני משפחה על מנת לתת לו תוקף משפטי.

תהליך גירושים בהסכמה – נפרדים בדרכי שלום

פרידה וגירושין זה לא סוף העולם, אך אם לא עושים את זה בצורה חכמה ונבונה זה אכן יכול להיות כך, לפחות מבחינה רגשית עבורכם. אפשר בהחלט לסיים קשר בצורה מכבדת וברוח טובה, ואף לשמור על קשר לא רע בכלל לאחר מכן. רוצים לשמוע עוד? היכנסו לאתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ ותקבלו את כל המידע החשוב שאתם צריכים בנוגע לנושאים משפטיים, עורכי דין מומחים שונים לענייני משפט מגוונים, לשמוע על הזכויות וכל העניינים מעולם המשפט והדין החשובים לכם.

למאמרים נוספים באותו תחום

משמורת ילדים - המלצות עדכניות

פרידה בין ההורים משפיעה כמובן באופן דרמטי על הילדים. הסוגיה המרכזית והרגישה ביותר היא המשמורת - זו המשפטית, הקובעת מי מקבל את ההחלטות לגבי גידול וחינוך הילדים, ועוד יותר מכך המשמורת הפיזית, כלומר איפה יימצאו הילדים לאורך השבוע. בנושא זה אנחנו עדים במאה ה-21 למהפכה של ממש: אם בעבר ברירת...

המשך קריאה
איך להבטיח חוזה גירושין שמשקף באמת את האינטרסים שלך?

ההחלטה להיפרד מבן/בת זוג אף פעם אינה קלה. כשיש גם ילדים בתמונה, היא הופכת לעוד יותר סבוכה, וגם רכוש רב שחלקו משותף וחלקו לא ממחיש את הכלל 'מרבה נכסים מרבה דאגה'. במציאות כזו נוצר קונפליקט פנימי בלתי נמנע כמעט - מצד אחד הרצון לסיים את מערכת היחסים ולפתוח דף חדש...

המשך קריאה