רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

טעויות בעולם הרפואה קורות לצערנו, ולכן ברגע האמת חייב להיות לצדכם עורך דין רשלנות רפואית שידע איך לנהל את העניינים. קרוב משפחה שלכם עבר ניתוח, הוריכם לא זוכים ליחס המגיע להם בבית החולים וקורה שמשהו השתבש כתוצאה מגורם אנושי שהיה אפשר למנוע עם ערנות, קשב ויחס נכון מצב אנשי הרפואה. הרבה פעמים בעתות כאלה יהיה ניתן לתבוע את בית החולים בגין רשלנות רפואית ולזכות לכספי פיצוי רבים שיכולים לכסות על חלק מהנזק או כולו. דרך אתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ תוכלו למצוא עוד מידע רב וחיוני בנושא זה של רשלנות רפואית ומה עורך דין יכול לעשות בנוגע לזה.

עורכי דין רשלנות רפואית – דואגים לבריאות הקרובים לנו

אם אתם מעוניינים לקרוא עוד בנושאי רשלנות רפואית, מקרים שכיחים שקורים בבתי החולים בישראל ואוכלוסיות בסיכון מוגבר מומלץ לכם לקרוא באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ – הבית של עולם החוק והמשפט הישראלי. תוכלו בין היתר לקרוא על מלאכתו של עורך דין רשלנות רפואית ולהזמין דרך האתר את הטובים ביותר. אתם חייבים לקבל את הפיצוי המגיע לכם ולבני משפחותיכם.

דברים שחשוב לדעת על עורך דין רשלנות רפואית

  • במהלך פגישתכם עם עורך הדין המייצג אתכם אל מול בית החולים, חשוב שתשאלו אותו אודות הידע והניסיון שלו בתחום זה. עורכי הדין אינם רופאים אך מבינים רבות בסיבוכים רפואיים שקורים לעתים קרובות במטופלים שונים, וככך שיש להם יותר ניסיון כך ההבנה שלהם בתיק גדולה והסיכוי שיהיה פיצוי גבוהים בהרבה.
  • חשוב שעורך הדין שלכם יהיה מומחה ספציפית לתחום הרשלנות הרפואית. אם בעבר עורכי הדין התעסקו עם שדות שונות ותחומים שונים בצורה כללית, הרי שהיום יש התמחויות ותתי התמחויות, דבר המעניק לעורך הדין יתרון של התמקדות בנושא ספציפי אחד ושיפור ההבנה היסודית בו.
  • לגבי הסכם שכר טרחה במסגרת הליך תביעת רשלנות רפואית, נהוג להחתים את הלקוחות טרם תחילת הטיפול בתיק המשפטי. בהסכם חתום זה נקבעים התנאים של התקשרות לקוח – עורך דין והתשלומים הצפויים באחוזים. שכר הטרחה לעורך דין ישולם בסוף מכספי הפיצויים, במידה והתביעה מצליחה והכספים משולמים. שכר הטרחה המקובל באחוזים נע בסביבות -30% מכספי הפיצוי, בתוספת מע"מ.

עורך דין רשלנות רפואית במרכז

ככל שאדם נפגע בעקבות טיפול רפואי רשלני, המטופל יהיה זכאי לתבוע בגין נזקים פיזיים ונפשיים שנגמרו לו כתוצאה מהטיפול. כדי להגיש את התביעה תצטרכו לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית במרכז (או באזור שבו אתם גרים) ולהתקדם בהתאם להנחיות של עורך הדין שלכם. מידע נוסף בנושא רשלנות רפואית, מידע הקשור אולי בסיטואציה שאתם נמצאים בה וכן רשימת עורכי הדין המומלצים באזורכם, תוכלו למצוא באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’, המהווה מאגר משפטי נרחב וכן אינדקס אנשי מקצוע איכותי לפי אזורים בארץ.

עו"ד רשלנות רפואית

אז מה מגדיר טיפול כטיפול רשלני?

כאשר טיפול רפואי חורג מהסטנדרטים המקובלים לטיפול סביר וגורם נזק רפואי ו/או רגשי למטופל, הטיפול ייחשב כרשלנות רפואית. בכל טיפול רפואי יש סטנדרט ופרוטוקול רפואי מקובל שפועלים לפיו. לצערנו הרב רשלנות רפואית היא משהו שקורה לעיתים קרובות. הנזק שיכול להיגרם יכול להיות בלתי הפיך ולגרום לשינוי מהותי בחייו של המטופל. לא כל נזק שנגרם כתוצאה מטיפול רפואי הוא בהכרח מפאת רשלנות רפואית ולכן בית המשפט יבדוק לעומק את הנסיבות שהובילו למקרה, האם רופא אחר היה פועל בצורה דומה ועוד. לעתים כאשר יהיה מדובר בטעות אנוש או אפילו נזק שהנו בלתי ניתן למניעה, אזי בית המשפט יבטל את התביעה.

פס"ד בתביעה בעילת רשלנות רפואית בגין הליך כירורגי שלאחריו חייב את התובעת לעבור ניתוח חירום לאיתור הדימום ועצירתו (ת"א 22589-02-18)

תביעה בעילת רשלנות רפואית בגין הליך כירורגי שלאחריו התגלה דימום מאסיבי אצל התובעת שחייב אותה לעבור ניתוח חירום לצורך איתור הדימום ועצירתו. העובדות התובעת, ילידת 1963, הופנתה למרכז הרפואי מעייני הישועה (להלן: הנתבעת) לצורך עריכת ניתוח נרתיקי אלקטיבי לכריתת רחם, כריתת טפולה, תיקון צניחת דפנות הנרתיק וטיפול TVT למניעת דליפת שתן. ביום 14.4.16...

המשך קריאה
רשלנות רפואית בלידה: החלטה בבקשה לפסילת חוות דעתו של מומחה בית המשפט על רקע קשריו עם מומחה הנתבעים (ת"א 32929-09-17)

לפניי בקשת התובעים לפסול את חוות הדעת של פרופ' שיינר במסגרת תביעת רשלנות רפואית במהלך היריון תאומים, שמונה כמומחה בית המשפט בתחום המיילדות והגינקולוגיה, ולמנות מומחה אחר תחתיו. לטענת התובעים, סמוך לפני הגשת הבקשה נודע להם כי בין מומחה בית המשפט לבין מומחה הנתבעים, פרופ' יריב יוגב, מתקיים שיתוף...

המשך קריאה
תביעת רשלנות רפואית

תביעה על רשלנות רפואית כאשר לאדם נגרם נזק פיזי או נפשי כתוצאה מטיפול רפואי רשלני, הוא זכאי להגיש תביעת רשלנות רפואית כנגד אותו גוף שגרם לו לאותו הנזק. כמובן שיהיה עליו להוכיח שהפגיעה והנזק שנגרמו לו הם כתוצאה מאותו שירות רפואי לקוי שקיבל ואף להציג חוות דעת מומחה של רופא אחר...

המשך קריאה

לייעוץ ראשוני עם צוות המומחים במשרדנו השאירו את הפרטים ונחזור אלכם בהקדם: