משפט פלילי

יש לכם או לכן צורך בעורך דין פלילי? ככל שהגעתם לסיטואציה בה הוגשה נגדכם תלונה, או אולי תלונה זו כבר הגיעה לכדי כתב אישום, הגיע הזמן להיוועצות בעורך דין פלילי. במידה והגעתם לסיטואציה כזו, ההשלכות שלה עשויות להיות רחבות ושליליות ביותר, עד לכדי, בחלק מהמקרים, מאסר. זאת, בנוסף לתדמית השלילית הנלווית לאישום והרשעה פליליים. לכן, יש צורך בהסתייעות בעורך דין, בעל מומחיות בתחום זה, שיעניק לכם שירות צמוד ומקצועי.

משרד עורכי הדין שלנו, בטש רוטנברג, הינו משרד בינתחומי ובו עורכי דין בעלי מומחיות ראשונה במעלה במגוון תחומים. בעולם המודרני, בו מתעוררות סוגיות משפטיות מורכבות ומגוונות, כדאי לבחור במשרד בעל מומחיות משפטית רוחבית. משרד עורכי דין באש רוטנברג ער לצורך הזה, ולכן מעניק ללקוחותיו את כל השירותים המשפטיים הנדרשים להם בבית אחד.

למה לבחור במשרדנו? השילוב בין הצוות המקצועי ובעל הניסיון שאנחנו מציעים והאיחוד של עורכי דין מובילים בתחומם תחת פירמה אחת, כמו גם אין ספור ההצלחות שלנו גם במקרים שנראים כבלתי אפשריים, ההתמחות הרב תחומית שלנו שמאפשרת לנו לתת ללקוח את השירות המשפטי המיטבי ביותר, היחס האישי והמכיל שמסייע בהתמודדות הלא פשוטה עם הליכים משפטיים, ולבסוף הזמינות והשקיפות שלנו מול לקוחותינו, שעליהם מתבססת כל הפעילות שלנו, מובילים כולם יחד לכך שאנו הפתרון הטוב ביותר למצב שאתם נמצאים בו.

במידה ואתם מעוניינים להילחם על זכויותיכם, אנו ממליצים לכם לא לחכות וליצור איתנו קשר, ועורכי הדין שלנו יחזרו אליכם בהקדם בכדי לבנות, יחד, אסטרטגיה משפטית מנצחת.

 

עורך דין פלילי

צריכים את שירותו של עורך דין פלילי? עורך דין מהתחום הפלילי הינו בעל מקצוע, עם מומחיות וניסיון בשטח בתחומים פליליים כמו פשיעה ועבירות שונות. עורך דין מסוג זה מהווה כסנגור שתפקידו להציג את הצד של האדם הנתבע בפני בית המשפט ולהביא את כל טיעוניו והראיות לחפותו. לחלופין, אם הוא מייצג את המדינה הוא נחשב לקטגור באותו משפט. אם אתם רוצים לקרוא יותר ולהבין את כל המונחים, המושגים והשמות המורכבים, הנוגעים למהלך הדין והמשפט שלכם, מומלץ לכם לבקר באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’, הבית לתחום החוק והמשפט בישראל.

לומדים את מערכת החוק והמשפט בעזרת עורך דין פלילי מומלץ

אם אתם רוצים להתכונן לכל תרחיש, להבין את מערכת אכיפת החוק והמשפט עד כמה שניתן ולהתמצא בשטח השיפוטי, מומלץ לכם לבקר באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ – האתר שעושה לכם סדר בכל נושאי החוק, המשפט ועריכת הדין בישראל. תוכלו למצוא שם גם רשימת עורכי דין מקצועיים, מנוסים ואיכותיים במיוחד בתחומים שונים כמו משפחה, ממונות, תעבורה ופלילים.

תפקידו של עורך דין פלילי

 • עורך דין פלילי, מלווה את האדם שאת שירותיו השכיר לכל אורך הדרך. לא רק בייצוג הלקוח במהלך הדיונים בבית המשפט, אלא גם בצורה אינטנסיבית, מקיפה וצמודה לפני המהלכים המשפטיים כאשר בונים את תיק הסנגוריה, הרבה לפני ההכרעה לגבי פסק הדין ואף לאחר המשפט כאשר נדרשת פעילות מתמדת וישירה עם מערכת האכיפה.
 • ברגע בו אדם מקבל זימון לחקירה משטרתית, הוא צריך להתייעץ עם עורך דין בתחום הפלילי בהקדם האפשרי. עורך הדין יתאר לו את ההליכים המשפטיים והפליליים על כל שלביהם, הסברים בנוגע לחקירות, למערכת האכיפה ודרכי הפעולות השונות של הרשויות העשויות לפעול נגדו.
 • עורך הדין צריך להיות צמוד ללקוח ולהסביר לו את חומרת הדברים הנאמרים מפיו. לכל משפט יש משמעות והשלכות העשויות להיות מרחיקות לכת, ולכן צריך להיזהר מה אומרים ומה לא אומרים.
 • במידה ועומדים להגיש כתב אישום כנגד החשוד, עורך הדין שלו מציג בפני הפרקליטות את הצדדים והטיעונים להקלה או הפחתה בעונש. עורכי דין מנוסים מהמעלה הראשונה, אף מצליחים להסיר לגמרי את כל החשדות ולא רק זה אלא אפילו למחוק את הרישום הפלילי כנגדו.

עורך דין פלילי במרכז

אם אתם מחפשים עורך דין פלילי במרכז כדאי לכם לבחור רק מישהו שיש לו ניסיון רב בתחום. יוצא שגם אנשים רגילים מן השורה עלולים למצוא את עצמם בחדר חקירות בחשד למעשים פליליים שעלולים לסבך אותם ולהוביל אותם לעונש מאסר בפועל, קנסות של מאות אלפי שקלים ועונשים נוספים. חשוב מאוד להצטייד בעורך דין שמבין אתכם ויודע איך לנהל את ההסדרים מול בית המשפט בצורה אחראית, רצינית ויסודית. באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’, האתר המאגד בתוכו את כל עולם המשפט והחוק הישראלי, מציעים לכם שירותים רבים שיכולים לסייע לכם להתנהל אל מול רשויות אכיפת החוק והמשפט.

מצטיידים בעורכי דין פליליים מובילים

לא משנה מה העבירה בה אתם נחשדים, חשוב שתצטיידו בעורך דין חד, מוכשר ומנוסה שידע איך לנהל את המשפט העומד מולכם ולהוציא אתכם בצורה כמה שיותר נקייה החוצה. באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ תוכלו לקבל מידע אודות עורכי דין בתחום הפלילי, מה היקף העבודה שלהם ומה אתם עשויים לצפות מהם לעשות בהתנהלות המשפטית.

במה יכול לעזור לכם עורך דין פלילי במרכז

 • הליך פלילי שמתנהל כנגד אדם הינו בעל השלכות רציניות ביותר המשפיעות בצורה ישירה על חירותו, ונוגעות לזכויות הבסיסיות שלו כאזרח חופשי. במידה ואדם זה נמצא בחשד סביר מצבו עלול להחמיר וגם אם יוקל העונש הוא עלול לשלם על כך מחיר בצורה של התנכרות מהסביבה הקרובה.
 • עונשים נוספים שעלולים להיגזר על האדם הם לדוגמה מאסר בפועל, מאסר על תנאי, חוסר יכולת פרנסה במקומות עבודה מסוימים, שלילה של רישיון נהיגה, עבודות שירות ועוד.
 • אל תחשבו שבכך שאתם אזרחים שומרי חוק תמימים, אתם מוגנים מעמידה לדין או חקירות. בלא מעט מקרים אנשים חפים מפשע נאלצים להיחקר בחדרי חקירות, להיות חשודים בעבירות לא להם וגם במקרים בהם מוטלת עליהם אשמה היא מינורית אך בית המשפט רואה אותה בחומרה יתירה. האזרח הפשוט אינו מסוגל להגן על עצמו ולייצג את עצמו בפני בית המשפט בכוחות עצמו. הוא חייב עורך דין מקצועי ומנוסה שידע איך לנקות את שמו ולהוכיח את חפותו.
 • יש מקרים רבים בהם עורך דין פלילי במרכז מסוגל לנקות את הלקוח מאשמה מלאה או חלקית, להפחית את העונש הן בכמותו והן בחומרתו.

עורך דין פלילי בתל אביב

אם אתם מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב כדאי שתשימו לב. יש הרבה מומחים בעריכת דין באזור גוש דן אך אם אתם רוצים ייצוג אמיתי, אחראי וקפדני ביותר מומלץ לכם לבדוק באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ על מנת לקבל המלצות על עורכי דין מהשורה הראשונה שייצגו אתכם בדרך הטובה ביותר. עורך דין פלילי טוב הוא כזה שאחראי על ייצוג הולם של לקוחותיו העומדים אל מול בית משפט בדין פלילי, ללוות אותם, לייעץ להם ולספק להם קו הגנה צודק. הוא אחראי למילוי ומיצוי זכויותיו של הלקוח ולליווי לכל אורך הדרך עוד לפני הגשת הכתב האישום ואף אחריו.

משרד עורכי דין פלילי

עומדים בפני הליך משפטי? נקראתם לחקירה משטרתית? אל תעשו שום צעד לפני שאתם פונים לקבל עזרה וסיוע של עורך דין פלילי בתל אביב, שיהיה מקצועי ומנוסה אותו תוכלו להשיג דרך אתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’. שם תוכלו בין היתר להתמצא בנושאים שונים מעולם המשפט, להתעדכן בכל מה שנוגע למסגרת החוק בכל תחום – משפחה, ממון, גירושין, תעבורה, דיני עבודה ועוד.

מה כדאי מאוד לדעת על עורך דין פלילי בתל אביב

 • הציפיה מעורך דין פלילי, הינה להכיר את כלל המנגנונים המשפטיים שמעורבים בנושאי המשפט, החוק והאכיפה בתחומי הפליליים, זכויותיו של כל אדם שכנגדו יש חשדות או כתבי אישום.
 • עורך דין בתחום הפלילים חייב ללוות את האדם לכל אורך הדרך ולהיות שם בשבילו בכל עת שיצטרך.
 • נדרשת זמינות מידית של עורך הדין לענות ללקוח ולייעץ לו בעניינים שונים שיכולים לסייע לו לצאת זכאי בדין.
 • חשוב מאוד להתייעץ עם עורך הדין הפלילי שלכם בכל דבר ולא לומר שום דבר על דעת עצמכם בפני החוקרים, אנשי המשטרה או רשויות המשפט לפני שאתם מתייעצים בנוגע לזה עם עורך הדין שלכם.
 • עורך דין מעולה הוא כזה שתמורת סכומי כסף גדולים ביותר יעשה את כל המאמץ האפשרי וכל חור ופתח בחוק בכדי להוציא אתכם נקיים עד כמה שניתן. גם אם עולות חשדות סבירות כנגד החשוד, עורך דין מומחה יכול להקל בעונש אם זה בהפחתת תשלומי הקנסות, אם זה הפחתה בשנות המאסר או הקלה בחומרה והאופי של העונש.
מעשה מגונה בפומבי – מה זה ואיך מתמודדים עם זה?

בעולם של היום, אנו לצערנו שומעים כל העת סיפורים עגומים של תקיפות מיניות, הטרדות מיניות, וניצול מיני כזה או אחר. סיפורים שכאלה עשויים לצוץ בכל מקום, ובכל זמן – בידי אדם שנחשב לחבר, בידי מורה, מחנך, מנהל או כל גורם חינוכי אחר, בידי יועץ סוציאלי או מטפל פסיכולוגי, בידי כהן...

המשך קריאה
מה זה מעשה מגונה?

פעמים רבות מדי בחיינו אנו נתקלים במושג "מעשה מגונה", בחדשות, בעיתון, בפרשיות אקטואליות כאלה ואחרות שמביאות לפיצוץ תקשורתי אודות אדם ידוע שביצע מעשים אלה. כולנו יודעים לקשר את הביטוי לעבירות מין ולמשפט הפלילי – אך כמה אנחנו באמת יודעים על העבירה הפלילית הזו? כמה אנו מבינים את גודל השלכותיה ואת...

המשך קריאה
כמה זמן נמשכת חקירה משטרתית

איך ניתן לדעת במשך כמה זמן נמשכת חקירה משטרתית? אם זומנתם לחקירה אתם בוודאי כבר יודעים שמדובר בחוויה לא נעימה, עוד מבלי שהשתתפתם בה. התיוג כנחקרים הוא לא סימפטי כשלעצמו, ונלוות לו חוויות לא רגילות שאדם מן השורה לא נפגש בהן דבר יום ביומו. אחת השאלות היא, אם כן, עד כמה...

המשך קריאה

לייעוץ ראשוני עם צוות המומחים במשרדנו השאירו את הפרטים ונחזור אלכם בהקדם: