עורך דין מזונות

תשלום מזונות

דמי מזונות לילדים, הם למעשה הזכות הבסיסית המעוגנת בחוק, האומרת שלהורים יש מחויבות לדאוג לשלומם, רווחתם ולתנאים הסוציאליים של ילדיהם גם אם הם התגרשו. זה שההורים נפרדים לא אמור לפגוע עוד יותר באיכות החיים של הילדים, והחוק הישראלי רואה זאת בחומרה וברצינות רבה. תשלום דמי המזונות נועד לממן את צרכיו הבסיסיים של הילד ולספק לו עוגן קיומי במציאות החדשה שנכפתה עליו. בהגדרה החוקתית, דמי מזונות הם השיטה הקיימת כפיצוי לאחד ההורים שזקוק לכספים על מנת לדאוג לצרכי המחייה של הילדים הקטנים שלא עמדו ברשות עצמם. את גובה דמי המזונות בית המשפט קובע על פי פרמטרים מסוימים, כגון איכות החיים של בני הזוג, צפי ההכנסה שלהם, הצרכים הבסיסיים של הילד ועוד. באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ אפשר לקבל מידע נוסף ורחב בנושא זה של גירושין, משמורת ומזונות במסגרת הגירושין.

על פי מה נקבעים דמי המזונות

  • חוק המזונות לא קובע חישוב מסוים ומוגדר לגבי גובה המזונות. כל מקרה נחשב לגופו ומחושב אחרת בהתחשב בפרמטרים ובנסיבות השונות. אמנם קיימים מחשבוני מזונות שונים,אך יש לקחת את המידע הזה בעירבון מוגבל ביותר שכן יש מה שמוצג שם זה חישוב בסיסי וכללי מדי שלא רואה את כל הפרטים בשטח.
  • גם בית המשפט וגם ההורים, מטבע הדברים, רואים את האינטרס של הילדים בראש ובראשונה לפני הכל. חשוב לראות איך מסדרים את העניינים הכספיים על פי מה שיהיה טוב לילד ועל סמך זה להגיע לפסיקת מזונות ילדים מדויקת עד כמה שניתן.

עורך דין מזונות

גיל הילדים הינו קריטי לקביעת גובה דמי תשלום המזונות. חיוב התשלומים משתנה על פי קבוצות גיל. הקבוצות הינן ילדים מגיל לידה עד 6, קבוצה שניה מגילאי 6 עד 15 וקבוצה שלישית מגיל 15 עד 18.

עורך דין מזונות – דואגים לילדים שלכם

חשוב שאתם תגיעו לכמה שיותר הבנות ופשרות בעניין המזונות, על מנת לא להכניס את הילדים לתסבוכת קשה ומכאיבה שגם ככה אינה הראשונה שעוברת עליהם. אם אתם צריכים עזרה בנושא חישוב המזונות שאתם חייבים לילדיכם, פנו אלינו באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ ותמצאו את השירות והייעוץ המתאים ביותר עבורכם .

דמי מזונות ב-2023

גירושין הוא מצב שכיח למדי בימינו. על-פי סטטיסטיקות עדכניות כשליש מבין הזוגות הנשואים מחליטים בשלב כזה או אחר על פרידה ועל יציאה לדרך חדשה. באופן טבעי לפן הכלכלי יש משקל נכבד ביכולת לפתוח פרק חדש בחיים, ולכן דמי המזונות, כלומר הסכום המשולם מדי חודש, הם נושא מרכזי בכל הסכם גירושין. השפעת...

המשך קריאה
מזונות ילדים

חוק מזונות ילדים הורים שעוברים תהליכים של גירושין, חייבים לדאוג לנושאי מזונות ילדים. התהליך של פרידה אחרי תקופה ארוכה הוא כואב ביותר, לא רק לבני הזוג שעבר שנים ארוכות של חיים משותפים, כי אם גם ובעיקר לילדיהם המשותפים. אחרי הכל, הם חיים מספיק זמן ביחד כדי להביא ילדים לעולם ולהתרגל לרמת...

המשך קריאה
הפחתת מזונות

הפחתת מזונות ילדים הפחתת מזונות הוא נושא רווי מתחים הנערך במסגרת הסדרי הגירושין בין בני זוג עם ילדים. במסגרת החוק, במהלך הגירושין בין בני זוג תחת המסגרת של הרבנות הדתית יש חוקים וכללים בנוגע לדמי המזונות המשולמים לכל ילד, לאורך איזו תקופה הם ישולמו וכמה. אמנם דמי המזונות עלולים להשתנות עם הזמן...

המשך קריאה

לייעוץ ראשוני עם צוות המומחים במשרדנו השאירו את הפרטים ונחזור אלכם בהקדם: