חקירה במשטרה

זומנתם לחקירה במשטרה? חשוב להבין שהסיטואציה של חקירה במשטרה בפועל אינה מאד נדירה, וגם אנשים נורמטיביים מוצאים את עצמם מסובכים עם החוק. השלכותיה של חקירה כזו יכולות להיות מרחיקות לכת – החל מיכולתה של המשפחה לבצע חיפוש בבית החשוד או על גופו, וכלה במעצר, שבהמשך ההליך יכול להגיע אף כדי מאסר.

על כן, חשוב להיוועץ בעורך דין לפני ההגעה לחקירה, וחשוב במיוחד לבחור בעורך דין בעל מומחיות בתחום הפלילי, שיוכל לסייע לכם לשמור על זכויותיכם במהלך החקירה ולמנוע את השלכותיה השליליות האפשריות.

משרד עורכי הדין שלנו, בטש רוטנברג, הוא משרד בינתחומי בו עובדים עורכי דין מהשורה הראשונה, בעלי מומחיות במגוון תחומים משפטיים. העידן המודרני מצריך התמודדות עם סוגיות משפטיות מגוונות ומורכבות, ולכן הלקוח כיום צריך להיעזר במשרד בעל מומחיות משפטית רוחבית, שיכול לעזור לך בהתמודדות עם כל קושי, ובייחוד עם הקושי הייחודי הכרוך בחקירה במשטרה.

ככל שתבחרו במשרד שלנו תהנו ממגוון רחב של יתרונות ייחודיים. השילוב בין צוות מקצועי בעל ניסיון רב בתחום הפלילי, ההצלחות שלנו, ההתמחות הרב תחומים, היחס האישי והמכיל, שהינם קריטיים בסיטואציה הקשה והלא שגרתית של חקירה, הזמינות והשקיפות אשר עליהן הפעילות שלנו מתבססת ויכולתו של הלקוח להיות מעורב בתיק במידה המתאימה לו, מובילים כולם לכך שאנו הבחירה המתאימה והאופטימלית עבורך בסיטואציה קשה זו.

על כן אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר במהרה, ועורכי הדין שלנו יצרו איתכם בהקדם בכדי לבנות עבורכם אסטרטגיה משפטית מנצחת.

 

עורך דין חקירה במשטרה

עומדים בפני הליכי חקירה במשטרה? אל תעשו את זה מבלי להתכונן כמו שצריך. רובנו סומכים על המשטרה שתעשה עבודה אמיתית, כנה, הוגנת וחוקית ושתסייע להעמיד לדין את כל מי שעובר על החוק אך יוצא לא מעט פעמים שגם אנשים הגונים נקלעים למצבים בהם הם צריכים לעמוד לפני חוקר משטרתי ולתת עדות או לעבור חקירה מאיזו סיבה שלא תהיה. זוהי סיטואציה מלחיצה ורוב האנשים הרגילים ברחוב לא יודעים ממש כיצד להתנהל בה בצורה שתוציא אותם טוב, ולכן חשוב להיערך בהתאם לפני. באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ מדברים הרבה על חקירות משטרתיות, מה מתבצע במהלכם וכיצד להגיע לשם מוכנים.

מה כדאי לדעת על חקירה במשטרה

  • עם היוודע על חשד לביצוע עבירה כלשהי, נפתחת חקירה פלילית. הסמכויות המוענקות למשטרה הן רבות ומגוונות ומעניקות את האפשרות להיכנס למרחב הפרטי של האדם, לערוך סריקה וחיפוש בביתו, שלילה של חירותו במסגרת חקירה ועוד.
  • המטרה של חקירה פלילית הינה לאסוף כמה שיותר ראיות והוכחות למעורבותו של האדם שנקרא לחקירה בחשד לפשע שבוצע ולקשור אותו אליו באופן מלא או חלקי.
  • החוק בישראל נותן לחשודים בעבירות, זכויות שונות במהלכה של החקירה. החוקר צריך לתת לנחקר את האפשרות שלא להגיב לדברים שיכולים להוציא אותו אשם או להפליל אותו. כמו כן, החשוד צריך לדעת שהימנעות משיתוף פעולה ומענה על שאלות מסוימות עשויה לחזק חלק מהראיות שכנגדו.
  • החוקר צריך ליידע את החשוד שהוא זכאי לייעוץ עורך דין בנושאים פליליים, שייצג אותו עוד טרם החקירה.
  • אל תחשבו שאתם יכולים לעמוד בפני חקירה לבדכם ללא צורך בהשכרת עורך דין מטעמכם. גם אם אתם בטוחים בעצמכם ובצדקת יושרכם, חשוב שעורך דין שיודע את הדברים ומכיר את הנהלים ייעץ לכם וילווה אתכם, גם אם אתם בטוחים שאין לכם מה להסתיר.

ייעוץ לפני חקירה במשטרה

אם אתם מעוניינים לדעת עוד בנוגע אל חקירה במשטרה, מומלץ לכם לבקר באתר betterlaw עורכי דין בטש רוטנברג ושות’ ולקרוא בעצמכם. שם תוכלו לקבל שפע של מידע משפטי מעורכי הדין המובילים בישראל. כמו כן תוכלו לבצע שם הזמנה של עורך דין לעניין שאתם צריכים ולהתכונן בצורה הכי מספקת ורצויה לקראת ההליך המשפטי שאתם עומדים לפניו.

כמה זמן נמשכת חקירה משטרתית

איך ניתן לדעת במשך כמה זמן נמשכת חקירה משטרתית? אם זומנתם לחקירה אתם בוודאי כבר יודעים שמדובר בחוויה לא נעימה, עוד מבלי שהשתתפתם בה. התיוג כנחקרים הוא לא סימפטי כשלעצמו, ונלוות לו חוויות לא רגילות שאדם מן השורה לא נפגש בהן דבר יום ביומו. אחת השאלות היא, אם כן, עד כמה...

המשך קריאה

לייעוץ ראשוני עם צוות המומחים במשרדנו השאירו את הפרטים ונחזור אלכם בהקדם: