מגשר גירושין

מגשר גירושין מומלץ

מגשר גירושין יכול לעזור לאנשים ולזוגות רבים למצוא את דרך הפשרה והיישוב במסגרת תסבוכת הגירושין. גישור גירושין זוהי השיטה הטובה והמועדפת לצורך ניהול משא ומתן עם תנאים ודרישות ללא צורך בפניה אל בית המשפט ויכול אף להשתלם מבחינה פיננסית וכספית לשני הצדדים. תהליך הגישור נחשב למהיר יותר מאשר פניה לתביעת הצד השני, הוא זול יותר כיוון שאינו מצריך הוצאות משפטיות חריגות של ערכאה משפטית, ובאופן כללי הצעד הנכון והפשוט לעשות. אם אתם רוצים לדעת איך לשכור מגשרי גירושין טובים ומקצועיים, כדאי לכם לקרוא באתר Better Law ולבדוק בעצמכם.

מה לחפש אצל מגשרת גירושין?

  • מגשרים מספקים את הפגישה הראשונית שלהם בחינם במסגרת הדיון בין בני הזוג שעוברים תהליך גירושין. המגשר מיידע אותם מה כרוך במסגרת התהליך שהם עוברים וכן כל התנאים והדרישות של שני הצדדים.
  • מגשר טוב צריך לדעת איך לדבר עם אנשים. כמספר הזוגות הנשואים כן מספר העולמות שצריך לדעת איך לפנות אליהם, ולכן מגשרת גירושין מקצועית צריכה לדעת איך לדבר אל סוגים שונים של אנשים וסגנונות מגוונים של זוגות.
  • חשוב שלמגשר הגירושין יהיה ידע רלוונטי נוסף שיכול לסייע על קבלת ההחלטות. למשל, אם הוא בא ליישב מחלוקת סביב נושא כספי בין בני הזוג המתגרש, חשוב שהוא יבין היטב בנושאים כספיים, דיני ממונות ועוד. ישנם מגשרים רבים שיש להם הכשרה נוספת כרואי חשבון, דבר שמעניק להם יתרון ענק על פני אחרים.
  • במקרים אחרים, חשוב שלמגשר תהיה ראייה רחבה על ההיבט הזוגי שלהם, עם כל המשתמע מכך -אם לבני הזוג יש ילדים משותפים צריך לדעת כיצד להגיע לפשרה שתיטיב לכל הצדדים ובעיקר לילדים.

מגשר גירושין מומלץ – מגשרים על פערי המציאות

גירושין יכולים להוציא מכם המון כעסים, מתחים ותסכולים, שלא לדבר על הוצאות כספיות רבות בכל מחלוקת שעולה ביניכם לבין בן או בת זוגתכם. אם אתם מעוניינים להגיע לפשרות מהירות, הוגנות וריאליות שיישמעו לשני הצדדים בצורה הכי טובה שיש, מומלץ לכם למצוא מגשרי גירושין דרך אתר Better Law, האתר שהוא הבית לכל נושאי חוק, משפט ועולם עריכת הדין.

למאמרים נוספים באותו תחום

משמורת ילדים - המלצות עדכניות

פרידה בין ההורים משפיעה כמובן באופן דרמטי על הילדים. הסוגיה המרכזית והרגישה ביותר היא המשמורת - זו המשפטית, הקובעת מי מקבל את ההחלטות לגבי גידול וחינוך הילדים, ועוד יותר מכך המשמורת הפיזית, כלומר איפה יימצאו הילדים לאורך השבוע. בנושא זה אנחנו עדים במאה ה-21 למהפכה של ממש: אם בעבר ברירת...

המשך קריאה
איך להבטיח חוזה גירושין שמשקף באמת את האינטרסים שלך?

ההחלטה להיפרד מבן/בת זוג אף פעם אינה קלה. כשיש גם ילדים בתמונה, היא הופכת לעוד יותר סבוכה, וגם רכוש רב שחלקו משותף וחלקו לא ממחיש את הכלל 'מרבה נכסים מרבה דאגה'. במציאות כזו נוצר קונפליקט פנימי בלתי נמנע כמעט - מצד אחד הרצון לסיים את מערכת היחסים ולפתוח דף חדש...

המשך קריאה