איך מתגרשים

איך מתגרשים נכון

זוגות רבים צריכים לדעת איך מתגרשים בצורה נכונה, מכובדת ומסודרת על מנת שכל הצדדים יגיעו לפשרה, הבנה וכבוד זה כלפי זה וכדי שכל אחד מהצדדים יוכל להמשיך את חייו על הצד הטוב ביותר. גירושין כשלעצמם הם דבר לא פשוט וקל כלל וכלל, לא מבחינה טכנית ולא מבחינה נפשית – כך שאנשים צריכים לדעת אל מי לפנות ואילו צעדים לעשות לפני שממהרים לחתום על טפסים ומסמכים שנמצאים בשרשרת הטפסים שהם יצטרכו לחתום עליהם במסגרת התהליך. באתר זה, מערכת Better Law, תוכלו למצוא מידע עדכני ורלוונטי בנוגע לנושא זה וכן לקבל הפנייה לעורכי דין המתמצאים בתחום.

איך מתגרשים ואיך דואגים לכל הנושאים החשובים על הפרק

  • ליווי מקצועי של עורך דין – ראשית, אנו ממליצים לפנות אל עורך דין מקצועי ומסומך שמומחה בענייני משפחה אלו ויש לו ידע וניסיון רב בליווי של לקוחות המעוניינים להתגרש. כך הוא יידע אתכם לגבי כל הצעדים שאתם צריכים לעשות, התהליך מול הרבנות, המושגים והכללים שאתם צריכים להבין ולדעת מסביב והסבר על כל שלב כך שתוכלו למצות את זכויותיכם.
  • חתימה על הסכם גירושין – מדובר במסמך שמסדיר את כל העניינים החשובים בין בני הזוג ונותן להם תוקף משפטי. זה נעשה על מנת לסיים את הקשר בצורה הולמת ולהימנע ממחלוקות קשות לאחר מכן שסופם התערבות משפטית לא נעימה.
  • חלוקה של הרכוש – חשוב לסדר את העניין הזה, שכן מדובר בחלקות ההון בין בני הזוג ואם יש להם ילדים דבר זה מקבל תוקף משמעות. כל אחד הולך לדרכו וצריך לברר כיצד הרכוש יחולק – הבית, הרכב, הכספים בבנק ושאר הרכוש שרכשו במהלך השנים.
  • משמורת על הילדים – עניין רציני ביותר המשפיע על חייהם של הילדים. צריך להסתכל על טובתם של הילדים ולא לאינטרס האישי – איך הם יתחנכו ויגדלו בצורה שהכי טובה עבורם.

איך מתגרשים בצורה נכונה?

כיצד מתגרשים – מתעדכנים עם כל המידע הרלוונטי

חשוב מאוד להגיע מוכנים לפני שמגישים את המסמכים והבקשה להתגרש. פנו אל עורך דין מומחה בתחום, על מנת שהוא ילווה אתכם בכל שלב בתהליך ויידע אתכם לגבי הדרך הכי נכונה עבורכם, בן ובת הזוג, לעשות את זה. באתר Better Law נשחק לתת לכם עוד המון מידע רלוונטי וחיוני שיסביר לכם איך מתגרשים ושיסיע לכם לעבור את שלבי הגירושין על הצד הטוב ביותר.

למאמרים נוספים באותו תחום

משמורת ילדים - המלצות עדכניות

פרידה בין ההורים משפיעה כמובן באופן דרמטי על הילדים. הסוגיה המרכזית והרגישה ביותר היא המשמורת - זו המשפטית, הקובעת מי מקבל את ההחלטות לגבי גידול וחינוך הילדים, ועוד יותר מכך המשמורת הפיזית, כלומר איפה יימצאו הילדים לאורך השבוע. בנושא זה אנחנו עדים במאה ה-21 למהפכה של ממש: אם בעבר ברירת...

המשך קריאה
איך להבטיח חוזה גירושין שמשקף באמת את האינטרסים שלך?

ההחלטה להיפרד מבן/בת זוג אף פעם אינה קלה. כשיש גם ילדים בתמונה, היא הופכת לעוד יותר סבוכה, וגם רכוש רב שחלקו משותף וחלקו לא ממחיש את הכלל 'מרבה נכסים מרבה דאגה'. במציאות כזו נוצר קונפליקט פנימי בלתי נמנע כמעט - מצד אחד הרצון לסיים את מערכת היחסים ולפתוח דף חדש...

המשך קריאה