עורך דין גירושין מומלץ

גירושין הם הליך שיכול להיות מלווה בלחץ נפשי מאוד גבוה, להיעשות בצורה לא מכבדת ומלאה בטינה ואיבה, ולחלופין יכולה להתנהל בצורה מכבדת והדדית כך שכל הצדדים יצאו מרוצים. למרבה הצער יש זוגות רבים שבוחרים להיפרד מבלי להיות מספיק מודעים להשפעה ולהשלכות שהגירושין מביאים איתם על כל אחד מהמעורבים ובני משפחותיהם. לכן, חיוני שכל זוג ידע את הזכויות, החובות, ההליכים והפשרות שניתן להגיע אליהם במסגרת הליך הגירושין. באתר ג'אסטיס תוכלו לקבל מידע רב בנוגע לעניינים משפטיים כדוגמת דיני משפחה, גירושין, סכסוכים ועוד בתחום המשפט והדין.

איך עוברים גירושין בשלום

  • להתגרש בצורה מכובדת – צריך להבין שגירושין זה עניין שכיח למדי בימינו. אנשים יכולים לחיות באושר במשך זמן רב אך לאחר מכן להרגיש אחרת. יש המון סיבות לגירושין, וברובן אין סיבה מצדקת לשמור טינה ואיבה לבן הזוג. זהו הליך מקובל בעולם המערבי ולכן יש לעבור אותו בדרכי שלום כמה שניתן.
  • לחשוב על האינטרס של הילדים – לא משנה מה הסיבה לגירושין, במידה ויש לכם ילדים חשוב מאוד להתחשב באינטרס שלהם על פני האינטרס והרצונות שלכם. בסופו של דבר הם לא בחרו במעשיהם של ההורים ולא אשמים בכך. תחשבו אתם כזוג הורים מה הדרך הכי טובה שניתן ליישב את ענייני הגירושין באופן שהכי פחות יפגע בהם מבחינת גידולם, טיפולם וחינוכם.
  • לחשוב על הפן הכלכלי- פרידה הינה כואבת לא רק מבחינה רגשית אלא גם ובעיקר מהבחינה הכלכלית. עד עכשיו צברתם הון משותף, אם אתם מעוניינים להיפרד בכבוד ובדרכי שלום חשבו איך לחלק ברכוש בצורה שוויונית ומתאימה. מן הסתם כל אחד מבני הזוג יצטרך לעשות וויתורים ופשרות, אך בעזרתו של עורך דין מנוסה ומומחה לענייני משפחה תוכלו להגיע לעמק השווה.

עורך דין לענייני גירושין

אם אתם עומדים לפני פירוק החבילה, חשוב שתדעו את כל הזכויות, הכללים והנהלים שתצטרכו לעמוד בהם לפני שהעסק יסתיים. חשוב שתהיו מודעים לתהליך ולהיות שותפים מלאים בו, ואת כל המידע החשוב שתצטרכו להכיר תוכלו לקרוא באתר ג'אסטיס, האוגר בתוכו מידע רב בנושאי דין ומשפט בכל התחומים – דיני משפחה, גירושין, ממונות ועוד.

עורך דין גירושין

גירושין הם תופעה מצערת ומכאיבה, שמתרחשת לעיתים תכופות ביותר, והשכרת עורכת דין גירושין עומדת על הפרק בזמן זה. שכיחות התופעה לא מפחיתה מעוצמת האובדן שכל אחד מבני הזוג מרגיש, ולכן חשוב לבחור עורך דין מקצועי, מנוסה אבל גם רגיש ומתחשב שידע למצות את זכויותיכם וזכויות ילדיכם על הדרך הטובה ביותר. אם אתם חלילה עומדים בפני הליך פרידה וגירושין, חשוב שתדעו את כל הזכויות, החובות והתנאים הקשורים אליכם, ואת זה תוכלו לעשות דרך אתר ג'אסטיס, המקום הבלעדי לענייני משפט וחוק.

מה הם הנושאים שדנים עם עורכת דין גירושין

  • הוצאות משפטיות – כמו כל פניה אל עורך דין ותביעות לבית המשפט, גם השכרה של עורך דין גירושין דורשת מכם הוצאות לא מעטות. ככל שתגדילו לבחור בעורך דין מנוסה ומקצועי יותר שיביא לכם תוצאות טובות יותר במשפט, תצטרכו להוציא יותר כסף.
  • גישור – לא כל פעם שיש ביניכם לבין בן הזוג ממנו אתם נפרדים מחלוקת או ויכוח באחד מענייני הסדרי הגירושין, צריך ללכת לבית משפט. אפשר ליישב את הדברים בצורה מכובדת ומתורבתת עם מגשר גירושין. זהו אדם בעל הסמכה רלוונטית לכך שמבין בענייני משפט בנושאי גירושין. הליך זה חוסך לכך בהוצאות משפט, הינו מהיר ביותר שכן הוא לא דורש התערבות של הערכאה, והוא יכול ללבן את הדברים בצורה טובה ומכבדת יותר.
  • דיני מזונות – דיני תשלום מזונות זה עניין חשוב שבא להסדיר את המצב הכלכלי של הילדים המשותפים, של בני הזוג. חשוב לדאוג לכל צרכיהם הבסיסיים ולאפשר להם רמת חינוך וצמיחה סדירים. דיני מזונות נקבעים על פי גיל הילד, המצב הכלכלי של הבית ומצבו הכלכלי של משלם המזונות.

ייעוץ גירושין – פונים רק לעורכי הדין הטובים ביותר

אם אתם זקוקים לייצוג משפטי הולם, עורך דין לנושאי גירושין שיודע איך למצות את הזכויות שלכם בנוגע לרכוש המשותף, משמורת על הילדים ועוד – הרי שאתם צריכים לפנות אל אתר ג'אסטיס ולקבל את כל המידע החיוני לפני שאתם עושים את הצעד הראשון. גירושין זה עניין שיכול להיות מתסכל, מלחיץ ומסובך למדי. פנו אלינו ואנו נסייע לכם.

משמורת ילדים - המלצות עדכניות

פרידה בין ההורים משפיעה כמובן באופן דרמטי על הילדים. הסוגיה המרכזית והרגישה ביותר היא המשמורת - זו המשפטית, הקובעת מי מקבל את ההחלטות לגבי גידול וחינוך הילדים, ועוד יותר מכך המשמורת הפיזית, כלומר איפה יימצאו הילדים לאורך השבוע. בנושא זה אנחנו עדים במאה ה-21 למהפכה של ממש: אם בעבר ברירת...

המשך קריאה
איך להבטיח חוזה גירושין שמשקף באמת את האינטרסים שלך?

ההחלטה להיפרד מבן/בת זוג אף פעם אינה קלה. כשיש גם ילדים בתמונה, היא הופכת לעוד יותר סבוכה, וגם רכוש רב שחלקו משותף וחלקו לא ממחיש את הכלל 'מרבה נכסים מרבה דאגה'. במציאות כזו נוצר קונפליקט פנימי בלתי נמנע כמעט - מצד אחד הרצון לסיים את מערכת היחסים ולפתוח דף חדש...

המשך קריאה
הסכם ממון לאחר נישואין

הסכמי ממון הופכים לאופציה נפוצה יותר ויותר בשנים האחרונות, עם העלייה במודעות לחשיבותם וההבנה שהם לא פוגעים ברומנטיקה, אלא להפך, מנטרלים מוקשים שעלולים לחבל באהבה. אמנם בדרך כלל נהוג לערוך את ההסכם עוד לפני הנישואין, אבל גם להסכמים שנחתמים כשהזוג כבר נשוי יש ערך רב. על-מנת להגיע להסכם מיטבי, כדאי...

המשך קריאה

לייעוץ ראשוני עם צוות המומחים במשרדנו השאירו את הפרטים ונחזור אלכם בהקדם: